admin , 15.05.2019

Maminka. Pouhé jedno slovo, tři slabiky, sedm písmen, ale jaké množství pocitů a vzpomínek v sobě skrývá! 

Maminka se o nás stará od narození, prožívá s námi všechny úspěchy i neúspěchy, raduje se s námi, pomazlí se s námi, když je nám smutno, můžeme se na ni kdykoli obrátit. Bez mateřské lásky by byl den šedivý, pošmourný.

 

Na Den matek se pečlivě připravujeme. Letos jsme všechny maminky pozvali na besídku do školní tělocvičny. Básničky střídaly písničky, scénky taneční vystoupení, došlo dokonce i na balet. Nové nastudování baletu Labutí jezero v podání chlapců pátého ročníku bylo naplněno mistrovskou taneční technikou, která uváděla přítomné v úžas. Však také byli odměněni mohutným potleskem.  

Všem maminkám jsme předali vlastnoručně vyrobené dárky a přáníčka. Milé maminky, přejeme všechno nejlepší!