administrator , 29.06.2022

Žáci v dolanské škole jsou super! Nejenže jsou šikovní během vyučování, ale úžasné výkony podávají  i mimo něj.

Jaké talenty v sobě ukrývají, jsme se mohli přesvědčit během show Dolany mají talent. Aby nebyli ve výhodě ti, kteří se nějaké mimoškolní aktivitě věnují v odpoledních hodinách v různých kroužcích, rozhodli jsme se rozdělit soutěž na dvě oblasti. V jedné jsme udělovali diplomy za vtipný nápad a předvedení a v druhé jsme oceňovali „profesionalitu,“ ke které se dopracovali pilným cvičením.

Všichni jsme se skvěle bavili a mohu potvrdit, že bylo opravdu těžké vybrat ty nejlepší talenty.  Pokud vás zajímá, jak soutěž probíhala, neváhejte a zhlédněte fotogalerii. Dozvíte se také, kdo převzal „žezlo“ a kdo bude pravá ruka paní učitelek v příštím školním roce.