administrator , 07.02.2024

Po návštěvě Střední zdravotnické školy v Klatovech už nám je každému zcela jasné, jak si správně vyčistit zuby a jak držet tělo tak, aby nás nebolela záda.

Alice – 4. ročník

Dne 5. února jsme jeli do Střední zdravotnické školy v Klatovech. Nejprve vyrazila první a druhá třída, která měla na programu dentální hygienu, a po svačině jsme se vydali i my.

Když jsme přijeli, přezuli jsme se a šli do třídy. Posadili jsme se a přednáška začala. Ukázali nám, jak správně sedět a jak by se mělo správně stát. Potom jsme se zaměřili na zdravé cvičení. Také jsme řešili křížovku. První otázka nám moc nešla, ale nakonec se nám to povedlo. Tajenka vyšla ZDRAVÁ ZÁDA. Ještě jsme trochu meditovali a nakonec každý dostal dva bonbóny.

A už jsme jeli zpátky do školy. Hodně se mi tam líbilo a myslím, že i ostatním.