administrator , 14.05.2024

na Váš svátek se vždycky moc těšíme. Vždy několik týdnů před tímto významným dnem se začínáme připravovat, abychom Vás co nejvíce potěšili a rozesmáli.

Tento rok jsme oslavu pojali trochu netradičně, a to formou relaxační kavárny. Co může být víc, než když Vás hned po příchodu přivítáme svými úsměvy, masáží rukou a obličeje, zatímco se pro Vás připravuje káva nebo čaj. A nezapomeňte ochutnat linecké cukroví! Pekli jsme ho s láskou. Stejně tak horlivě jsme nacvičovali krátký kulturní program, který, jak doufáme, jste si náramně užily a odpočinuly si při něm. A aby se Vám tento den připomínal po celý rok, odnesete si srdíčkové prostírání, které společně vyrobíme.

 

                Hodně štěstí a zdraví a prosíme, mějte s námi trpělivost

 

                                                                                                      Vaše hodné dcerunky a synáčkové.