administrator , 26.12.2022

Poslední tři dny před vánočními prázdninami probíhala výuka v tvořivém i sportovním duchu.

V úterý jsme se vyřádili při sportovních soutěžích a při cvičení na trampolínách. Bylo to super, cvičení na trampolíně nám nejenže procvičilo svaly celého těla, ale pozitivně působilo i na naši dobrou náladu. Opravdu jsme si ho užili.

Ve středu jsme si vyrobili vánoční svícen. Všem se nám povedl a troufáme si říci, že bude ozdobou vánočního stolu a určitě navodí vánoční atmosféru.

Čtvrtek se nesl ve znamení vánoční nadílky. Sestavili jsme školní lavice do písmene U, paní učitelky nám uvařily čaj, maminky přibalily ke svačině vánoční cukroví a my jsme si v příjemné atmosféře rozdávali a rozbalovali dárky, které jsme dostali od svých kamarádů. Vyvrcholením celého dne byla školní nadílka. Ježíšek i tentokrát ukryl pod stromečkem spoustu dárků, se kterými si budeme hrát v odpolední družině a které rozšíří už tak velkou zásobu her a hraček, kterou zde máme.