administrator , 22.12.2023

Rok se s rokem sešel a my se zase radujeme z nejkrásnějších svátků v roce. Vánoce prostě mají své kouzlo. A zvláště my děti je očekáváme trochu s nervozitou i napětím, jestli pod stromečkem najdeme naše vysněné dárky.

Na Ježíška doma si budeme muset ještě několik hodin počkat, ale tady ve škole přilétá vždy poslední den před zimními prázdninami. Nevynechal ani letos, i když jsme si mysleli, že školní nadílka se nebude konat z důvodu vysoké nemocnosti nás dětí. Naštěstí se tak nestalo, a tak když se v přízemí rozezněl zvoneček, s rozradostněnými tvářemi jsme běželi ke stromečku. Těch dárků! Asi jsme opravdu byli hodní. Naše radost neznala mezí. Hned jsme si všechny hračky, logické hry i stavebnice museli vyzkoušet. A to co jsme nestihli tento den, jistě doženeme hned, jak v lednu nastoupíme do školy.

Krásné a pohodové Vánoce a v novém roce hodně štěstí, radosti, pohody a zdraví.