admin , 03.06.2018

Chcete-li vidět rozzářená dětská očka, vezměte své ratolesti do dětského indoorového hřiště Cirkus v Klatovech. 

Po kladných zkušenostech z loňského roku jsme se rozhodli, že i letos oslavíme Mezinárodní den dětí v Cirkusu. Původní plán zněl, že do Klatov a z Klatov půjdeme pěšky. Ale jak se říká, člověk míní, život mění. V našem případě to nebyl život, ale počasí. Už časně ráno pokryly oblohu těžké černé mraky, vítr přinášel hřmot hromu, takže nezbylo nic jiného, než původní záměr změnit. Do Klatov nás odvezl autobus.

Nepřízeň počasí byla naštěstí tou poslední komplikací, která nás potkala. Po vstupu do místnosti jsme se rozdělili do svou skupin, z nichž jedna si užívala skluzavky, prolézačky i „koupání“ se v moři malých míčků, a druhá oblehla bar, kde si kupovala limonády, pizzu i sladkosti.

Dvě hodiny, na které jsme si dětské hřiště rezervovali, utekly jako voda. Takových dní kdyby bylo víc!